התקשרו 24/7
להזמנת שירותי נערות ליווי !

חילופי זוגות

חילופי זוגות תמיד הייתה פנטזיה משותפת שלי ושל אשתי, אך בגלל כל מני חששות, פחדים ולבטים איכשהו אף פעם לא באמת תפסנו את עצמנו לכדי להביא את עצמנו לסיטואציה הזאת.

אני רוצה לשתף אתכם בחוויה האחרונה שהייתה לי ולאשתי, אחרי המון לבטים החלטנו שאנחנו משנים גישה ומנסים פשוט לזרום ולהיות ספונטניים. לפני מספר ימים בודדים זה קרה, חילופי הזוגות הראשון שלנו וסיפור סקס מטריף שנולד לשתף אתכם כאן.

קוראים לי עמיר, אני בן 33 ואשתי המדהימה איילת בת 35, יש לנו זוגיות מדהימה וחיי נישואים מטריפים. אני ואשתי תמיד היינו הזוג הכי צעיר בנפש מכל שאר הזוגות ותמיד היינו הזוג היחיד שבאמת היה לו ראש פתוח, לא סתם כמו שכולם אומרים…

חיי הזוגיות שלנו בנויים בצורה כזאת של “חיה ותן לחיות”, מה שאומר במילים פשוטות זה שאם מישהו מעוניין בחוויה מסויימת – ביחד, או לחוד, לכל אחד מאיתנו יש את הפריבילגיה לעשות זאת.

לי היו זיונים עם נשים אחרות מלבד אשתי, לאשתי היו זיונים עם גברים אחרים מלבדי, היו לנו מספר שלישיות עם נשים נוספות ואפילו רביעייה עם שתי נשים מטריפות – מתנת יום הולדת שאשתי ארגנה לי שאני לא אשכח בחיים. כבר אמרתי שיש לי אשה אדירה?

עניין חילופי הזוגות עלה רק בזמן האחרון ומאוד התלבטנו לגבי זה עקב שיקולים כאלה ואחרים שעלו לנו לראש… בסופו של דבר, כמו שאופייני לי ולאשתי החלטנו שוב לזרום על החוויה, להיות ספונטניים ולהוסיף למאגר הסיפורים שלנו, סיפור סקס נוסף שנוכל להיזכר בו כשנהיה זקנים.

נכנסנו לאתר הכרויות המיועד לחילופי זוגות, מצאנו זוג שהיה נראה לנו מאוד נחמד, הן במראה החיצוני והן בגישה הכללית לחיים והאופי והחלטנו להזמין אותם אלינו כבר באותו הערב. ככה סתם, בלי לחשוב יותר מדי.

הבהרנו לזוג שמגיע שאנחנו לא יודעים מה הולך לקרות ושאנחנו פשוט נפגשים לפגישה זורמת שהכל בה פתוח, בלי חוקים, בלי ציפיות ובלי תחושות מוזרות. כמובן שהם הסכימו וכבר באותו הערב הם הגיעו אלינו.

הזוג היה מעט יותר צעיר מאיתנו, גבר בן 29 ואשה בת 26, נראים טוב מאוד, סקרנים, ספונטניים, מצחיקים ולהפתעתנו מצאנו ארבעתנו כל כך הרבה תחומי עניין משותפים, שאחרי סיפור הסקס שאתם עומדים לשמוע החלטנו להשאר בקשר חברי טוב. כך שניתן לומר שהרווחנו משני הכיוונים.

הערב התחיל מאוד שגרתי, קצת יין, קצת מוזיקה וקצת אווירה טובה…ללא ספק שהיה חשמל וחרמנות באוויר, לא היה אפשר להתעלם מזה. אני שמתי עין על הבחורה המטריפה מהשנייה שהיא נכנסה לחדר ואשתי שמה עין על הבחור והתלהבה ממנו מאוד.

החלפנו מקומות, אשתי עברה לשבת לידו והבחורה באה לשבת לידי. אחרי שהחלפנו מספר מילים נוספות, הגבר החל לנשק את אשתי. זה ממש לא הפריע לי, להיפך, זה נתן לי את הבעיטה ואת הפוש ליזום ולנשק את הבחורה שלידי.

התחלנו להתנשק, ארבענו, כל אחד על ספה אחרת. בזווית העין ראיתי את היד של אשתי מטיילת על הזין שלו ומחייכת. אשתי מאוד מתחרמנת כשהיא מרגישה גבר עם זין עומד…

היא פתחה לו לאט לאט את הכפתור של המכנסיים ושלפה אותו החוצה והחלה לעסות אותו לאט לאט עם היד שלה. הגבר התחיל לגנוח ולהתפתל והבנתי שהם אוטוטו ילכו לחדר השני להמשיך את העניינים.

הבחורה שהייתה איתי הייתה מעט יותר ביישנית. הייתי צריך ליזום יותר וקצת לדרבן אותה. זה מעט הפריע לי, הרגיש לי שהיא קצת לא שם אבל החלטתי בכל מקרה לא לשפוט ולנסות מה שביכולתי.

נישקתי אותה והתחלתי ללקק לה מעט מאחורי האוזן, הבנתי שהטריק הזה שעובד כמעט על כל בחורה עבד גם עליה. פתאום היא השתחררה, התחילה להוציא אנחות קטנות מהפה שלה וסוף סוף היד שלה הונחה עלי. היא התחילה ללטף לי את הכתפיים השריריות שלי והתחילה לנשק לי את הצוואר.

בשלב הזה כבר הבנתי שכדאי להתפצל, הלכתי עם הבחורה לחדר, ליתר דיוק הובלתי אותה והשארתי את אשתי בסלון עם הבחור…

העניינים ביני לבין הבחורה שהייתה איתי התקדמו לאט לאט, היא הייתה מאוד ביישנית אך מנגד מאוד חמודה. לחילופין, אחרי מספר דקות התחלתי לשמוע גניחות מטורפות שאני מכיר טוב מאוד מהסלון. הבנתי שהוא ואשתי הלכו עד הסוף…

הפשטתי את הבחורה שאיתי לאט לאט והתחלתי לענג לה את הפטמות בעזרת הלשון שלי ולנשוך אותן בעדינות עם השיניים שלי. זה הדליק אותה עוד יותר כי בפעם הראשונה היא יזמה פתאום ועלתה עלי והחלה לנשק לי את כל הגוף תוך כדי שהיא מורידה לי את כל הבגדים..

היא שלפה את הזין שלי, שכבר לא יכל להתאפק והתחילה למצוץ אותו בעדינות. מאוד נהניתי מהמציצה שלה אך בשלב כלשהו הרגשתי שאני רוצה מעט יותר. באלגנטיות דחפתי את הראש שלה חזק יותר לכיוון הזין שלי וניסיתי לסמן לה שתמצוץ אותו חזק וחושני יותר…

היא עשתה ככל יכולתה, אך מהר מאוד הבנתי שיש כאן בחורה ביישנית שרוצה סקס מעט יותר שגרתי וקצת פחות מגוון. החלטתי להתאים את עצמי אליה והפכתי לעדין…

ירדתי לה וגרמתי לה לגנוח כמו שלא חשבתי שהיא בכלל מסוגלת, ואחרי שהיא גמרה זיינתי אותה מספר דק’ עד שהיא גמרה שוב. מודה, היה לי כיף…אבל לא כמו שציפיתי. היא רק גרמה לי להתגעגע עוד יותר לאשתי המטריפה ולא יכולתי כבר לחכות עד שאשמע מה אשתי עברה עם הבחור.

אני והבחורה התלבשנו, יצאנו לסלון וראינו את אשתי והבחור השני זרוקים על הספה, פרועים, מחויכים ומרוצים…רואים שהם התפרעו…אני כבר מת לשמוע מה היה לה…

הזמן עכשיו!